Ze života naší školy

Začátek týdne byl nastartován velice energicky. Dne 28.2.2022 naši školu reprezentovaly studentky ze třídy 2PSB Miroslava Buřičová a Martina Buchalová a ze třídy 3PSA Šárka Vetchá a Terezie Skryjová (naše silná čtyřka) v krajském kole psychologické soutěže, které se neslo v duchu ,,Setkání s radostí.”
Jako každým rokem se zde setkali vítězové školního kola ze zdravotnických škol Žďár nad Sázavou, Třebíč, Havl. Brod a Jihlava. Uslyšely jsme mnoho dechberoucich prezentací a porotě jsme  nezáviděly, že měla vybrat pouze jednoho výherce. I přes chvilky stresu a trémy, kterou jsme s lehkostí překonaly zásluhou p. uč. Pavlíkové, jež byla součástí hodnotící poroty, jsme si to náramně užily.
Nakonec se staly vítězkami studentky 3PSA Skryjová Terezie a Vetchá Šárka, která mistrně odprezentovala jejich „radost“ a postoupily do celostátního kola v Chomutově.
Za všechny mohu prohlásit, že jsme poznaly fajn lidi, odnesly jsme si další zkušenosti a zážitek, na který budeme dlouho vzpomínat. A proto bych  chtěla poděkovat, že jsme měly možnost si to zkusit, paní učitelce Emmerové, která toto celé organizuje, třídním učitelkám Martině  Novákové (2PSB) a Janě Číhalové (3PSA) i ostatním, kteří nám drželi palce do posledního konce.
Pokusíme se zabodovat 6. a 7. dubna. tisk Tisknout   ↑ Nahoru