Zdravka v Anglii i na dálku díky smartphonům

Obdobně jako naši kolegové z úseku Karoliny Světlé jsme se ve spolupráci s CK Pro Travel vydali rozšiřovat své cestovatelské znalosti do Velké Británie, zejména oblasti Londýna, Stonehenge a Salisbury. A protože se zájezdu, který proběhl v termínu od 7. do 11. května 2023, nemohli zúčastnit úplně všichni studenti naší školy, rozhodli jsme se využít moderních komunikačních technologií a naše cestování bylo možné sledovat téměř „on-line“.

Již od našeho odjezdu z Jihlavy jsme zasílali se studenty spolužákům fotografie, postřehy, komentáře z naší cesty. V hodinách angličtiny ve škole tak vznikl náš „blog“, který mohli v prostorách naší školy sledovat úplně všichni.

Určitě jsme si tak všichni uvědomili, že nám chytré telefony umožňují být ve stálém spojení a že dokážeme spolupracovat i na dálku, tedy doslova přes English Channel. Fotek, zážitků a zkušeností máme určitě mnoho a všem cestu do Británie doporučujeme.

Jako ochutnávku přidáváme krátké video z naší cesty.

A poděkování patří všem, kteří nám cestu umožnili – rodičům, vyučujícím i dalším pracovníků školy, kteří se rozsáhlých příprav zúčastnili.  

Cestovatelé ze tříd 2PSA, 2PSB, 2OS, 3PSA a 3PSB

Video: ZDE

tisk Tisknout   ↑ Nahoru