Zdravka - Týden jazyků 4.9. – 9.9.2022

V neděli 4.9. jsme vyrazili, jako každý rok, na Týden jazyků na Křemešník. Byli jsme ubytovaní v Poutním hotelu Křemešník, který nám taktéž zajišťoval vše, co jsme potřebovali.
Za tento týden jsme se toho velmi naučili. I když se to nezdá, tak jsme měli 40 hodin angličtiny, což je stejné jako za měsíc ve škole. Kromě angličtiny, kterou jsme se učili zábavnou formou jako jsou hry a filmy, jsme se naučili i komunikovat mezi třídami navzájem. Všichni jsme se společně zapojili do grilování špekáčků, procházek po krásném okolí a na rozhlednu, mluvení s rodilým mluvčím a spousty dalších zajímavých věcí. Navíc jsme snědli vše, co nám dali.
Největší poděkování patří našim angličtinářkám, které vše perfektně zorganizovaly a díky nim jsme tento kurz mohli absolvovat. Poděkování patří dalším lektorům, kteří se nám týden intenzivně věnovali a snažili se nám učení udělat zábavným.
Pět dní v přírodě uteklo jako voda, a i přes počáteční strach a stres nás všech, to byl pohodový týden plný smíchu, radosti a spousty nových a užitečných informací, které potřebujeme k maturitě.
Za 4PSA a 4PSB Denisa Dvořáková.tisk Tisknout   ↑ Nahoru