Volejbal a stolní tenis – mezinárodní turnaje na OA

V závěru školního roku jsme ve škole přivítali žáky z německé Gery. Vedle mnoha jiných akcí se v pátek 24. června na Obchodní akademii uskutečnily dva turnaje – volejbal a stolní tenis, dvouhry dívek a chlapců.

Volejbalu se účastnily tři smíšené týmy: Gera, výběr oboru Řízení sportu a výběr žáků OA. Za krásného letního počasí a mírného větru se na venkovním kurtu OA sváděly vyrovnané souboje, ve kterých nakonec těsně zvítězil tým Řízení sportu před Obchodní akademií a Gerou.

Ve stolním tenisu za účasti deseti dívek a sedmi chlapců se na medailových místech u dívek seřadily nejlepší Pavla Smejkalová, stříbrná Klára Mandátová a bronzová Natálie Svobodová. Utkání těchto hráček měla výbornou úroveň.

U chlapců byl nejlepší prvák Viktor Hošek, který tak zopakoval prvenství z Velikonočního turnaje, druhé místo patří Edovi Růžičkovi a třetí Jakubovi Neomytkovi.

Turnaje proběhly ve velmi pěkné přátelské atmosféře i za zájmu diváků – žáků a pedagogů školy. Nejlepší stolní tenisté byli oceněni diplomy a sladkostmi.

Výsledkové listiny: ZDEtisk Tisknout   ↑ Nahoru