Střední zdravotnická škola na celostátní soutěži

Příběh pokračuje……
Po úspěchu Šárky Vetché ze třídy Mgr. Jany Číhalové (3PSA) v krajském kole Psychologické olympiády v Havlíčkově Brodě, ji čekalo psychologické klání v kole celostátním. To se konalo 6. a 7. 4. 2022 na Střední zdravotnické škole v ul. Palackého, Chomutov.
Zahajující den přinesl mnohá překvapení, kdy na soutěžící čekalo báječné odpoledne bojového tréninku ,,kyosho“, poutavá prezentace o historii ošetřovatelství na Chomutovsku včetně návštěvy jejich minimuzea Historie ošetřovatelství, až po příjemné trávení večera, kdy na nás čekal v rámci  doprovodného programu workshop s korálky z minerálů.
Druhý ,,bojový“ den se konal na pódiu Chomutovské knihovny, na kterém předvedl každý z účastníků soutěže to, jak pojal téma ,,Setkání s radostí“.
Naše škola se umístila na krásném 4. místě, odnesli jsme si mnoho zkušeností, poznali jsme plno skvělých lidí a získali vzpomínky, na které jen tak nezapomeneme.
Chtěli bychom tímto poděkovat všem, kteří nám drželi palečky a pomáhali s přípravou. Už teď se všichni těšíme, co nás čeká příští rok a věříme, že atmosféra bude tak jedinečná jako letos. Zároveň bychom chtěli poděkovat i pořádající škole za přípravu skvělých zážitků a perfektního zázemí. Budeme rádi, když se zase někdy sejdemetisk Tisknout   ↑ Nahoru