Otázky a odpovědi z kapitoly „GTP CZ“ pro všechny.

Vážení přátelé, známí i neznámí,

s blížícím se zkouškovým obdobím, kdy (nejenom) žáci závěrečných ročníků budou podrobováni různým typům testů, si dovolím také jeden přidat. A přímo do aktualit. A přímo minitestík ředitelský…

  1. Víte, co ve školství znamená zkratka GTP CZ? /GTP=“GLOBAL TEACHER PRIZE“ JE ODBORNÁ CENA PRO INSPIRUJÍCÍ PEDAGOGY A PRŮVODCE VZDĚLÁVÁNÍM/.
  2. Jaké heslo má tato prestižní soutěž v záhlaví zadání? /NA UČITELÍCH ZÁLEŽÍ/.
  3. Co získávají učitelé, které do soutěže přihlásíme? /OCENĚNÍ SVÉ PRÁCE, POTVRZENÍ JEJÍ SMYSLUPLNOSTI, UZNÁNÍ I DALŠÍ MOTIVACI/.
  4. Jak souvisí letošní ročník s naší OA, VOŠZ a SZŠ, SOŠS Jihlava? /PANÍ UČITELKA SOŇA HAVLÍKOVÁ POSTOUPILA MEZI DESET NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH NOMINOVANÝCH A JE ZÁROVEŇ JEDINÝM ZÁSTUPCEM KRAJE VYSOČINA I JEDINÝM ZÁSTUPCEM STŘEDNÍCH ŠKOL ODBORNÝCH/.
  5. Kde najdeme další podrobnosti? /NA STRÁNKÁCH: https://www.gtpcz.cz/  A PAK PŘÍMO NA MEDAJLONKU NAŠÍ PANÍ UČITELKY SONI HAVLÍKOVÉ: https://www.gtpcz.cz/finaliste-novi/?id=29687?id=29687

No, a máme hotovo… Otázky byly zadány, správné odpovědi také znáte. Zřejmě tedy zbývá jen závěrečné vyhodnocení kontrolního testu. I to bude snad jednoduché. Domnívám se, že se všichni shodneme, že tady by to mělo být jasně za: JEDNA PODTRŽENÁ“.

Libor Fasora, ředitel školy

 

 
Zdroj fotodokumentace: GTPCZ
 
Příspěvěk na FB: ZDE


tisk Tisknout   ↑ Nahoru