MMT ČR 2022

dne 24.11.2022 proběhla soutěž MMT ČR 2022, tato soutěž má již dlouholetou tradici. V Jihlavě se tato soutěž pořádala již 22x. Soutěž pořádá Sdružení pro pořádání soutěže Mladý módní tvůrce ČR,z.s. a OA, VOŠZ a SZŠ, SOŠS Jihlava. Soutěž proběhla v DKO Jihlava za podpory MŠMT ČR, Kraje Vysočina a dalších partnerů. Soutěžilo se ve třech soutěžních sekcích. Sekce oděvní probíhala v divadelním sále a žáci soutěžili v 7 kategoriích:
Volná mladá móda, Společenské oděvy, Pokrývky hlavy, Sportovní oděvy a prádlo, Oděvní doplňky, Inspirace z lesa, Star-Wars. Celkem na mole soutěžilo 96 kolekcí - což je cca 300 jednotlivých modelů.

V kadeřnické sekci soutěžili žáci ve 2 kategoriich: dámský účes - Bláznivé romantické vlny mladé rebelky a dámský účes - Dancestyling Hair.

V kosmetické sekci žáci soutěžili ve 3 kategoriích: líčení, téma Fashion forest, Nail-art a Facepainting téma KULTURA ASIJSKÝCH NÁRODŮ.

Soutěž hodnotila plně profesionální porota složena z mistrů ČR, EVROPY i SVĚTA. Celkem se soutěže zúčastnilo v průběhu celého dne cca 1000 diváků.

Naše studentky si na soutěži vedly velmi dobře a patří jim velké poděkování za propagaci naší školy. Poděkování patří také UOV, které soutěžící žáky připravovali.

Kompletní výsledkové listiny: ZDE

Kompletní fotodokumetace, která bude přibývat: ZDEtisk Tisknout   ↑ Nahoru