Křemešník – zdravka opět mluví anglicky

Opět je tu další školní rok a pro nás čtvrťáky to znamená každoroční jazykový týden na Křemešníku. Kurz jsme zahájili v neděli 3. září. Ubytováni jsme byli v hotelu Křemešník, který byl obklopen krásnou přírodou, díky které jsme mohli všechnu svou pozornost věnovat angličtině. 

Za těchto 5 dní jsme absolvovali 40 hodin angličtiny, které nám ani jako klasické vyučovací hodiny nepřipadaly. Výuka probíhala více hravou formou skrze hry, filmy a debaty. Měli jsme možnost komunikovat s rodilým mluvčím a tím si trochu přiblížit život v Británii. Kurz byl přínosem nejenom v angličtině a komunikaci, ale i při vzájemném sbližování mezi třídami. Během odpoledne jsme nelenili a taky vyrazili do přírody, kde jsme si trochu pročistili hlavu. Poslední večer jsme strávili opékáním špekáčků a zpíváním táborových písní.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem lektorům, kteří se nám po dobu 5 dní plně věnovali. Velké díky patří hlavně paní učitelce Novákové, která se i přes náročné podmínky rozhodla kurz uskutečnit a my si tak mohli užít první školní týden plný zábavy.

Za 4PSA a 4PSB Alexandra Ďuračová a Veronika Lepšíková.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru