Harmonie 2023 – 30.3.2023

V tomto školním roce se v Jihlavě poprvé uskutečnila soutěž Harmonie 2023 – Mistrovství republiky mladých kadeřníků a kosmetiček. Organizátorem soutěže je Asociace středních škol oborů kadeřník a kosmetička. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích – v pánské kategorii účesové tvorby s tématem Pompadour, dámské účesové tvorbě s tématy Culík jako společenský účes a Jarní romance a v kategorii dekorativní kosmetiky s tématem Sahara. Do Jihlavy přijelo 24 škol, včetně hostů z polského města Tychy. Soutěžících bylo celkem 62. Každá škola mohla vyslat jednoho soutěžícího do každé kategorie. Vedoucími porot byly významné osobnosti z oblasti kadeřnictví a kosmetiky – Dáda Kusá, Jan Špilar a Pavel Bauer.

Soutěžící z naší školy – Hana Nováková a Adéla Plachá obsadily v kategorii Jarní romance a Culík jako společenský účes shodně čtvrtá místa. Sára Palánová s Viktorií Doležalovou se v kategoriích Pompadour a Sahara umístily ve druhé polovině pořadí.

Všem našim soutěžícím a jejich učitelům děkujeme za čas věnovaný přípravě a za samotnou účast v soutěži.

Video: ZDE

Fotodokumentace: ZDE

O Harmonii napsali:

https://jihlavska.drbna.cz/zpravy/vzdelani/19750-video-do-jihlavy-se-sjeli-budouci-kadernici-kadernice-a-kosmeticky-tematem-souteze-bylo-jaro-nebo-sahara.html

https://www.mojejihlava.cz/magazin/jihlava-hostila-mistrovstvi-republiky-mladych-kaderniku-a-kosmeticek

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru