Fotoplenér v Domamíně

Fotografové ze třetího ročníku pracují se svými fotoaparáty na Třeboňsku. V jejich oboru jim pomáhá růst, kromě učitelů odborného vyučování, i bývalý oblíbený profesor Aleš Hrdlička. Ani horké slunečné počasí nezpomalilo jejich rychlé závěrky, a tak všichni dokumentují a soutěží hned v několika fotografických žánrech. Akce probíhá v rámci projektu OPJAK II.
Děkujeme za skvělý závěr školního roku😊



tisk Tisknout   ↑ Nahoru