Celostátní kolo soutěže v ošetřovatelství

Dne 25. 3. 2022 jsme opět byli ve středu odborného dění. Konalo se celostátní kolo soutěže v ošetřovatelství, které pořádala Střední Zdravotnická škola v ul. Ruská, Praha.
Účast byla veliká, kdy naši školu reprezentovala Kateřina Míčová ze třídy Mgr. Jany Číhalové (3PSA). Samotná soutěž se skládala ze dvou částí – z prezentace žáků na vybrané téma – letos Fyziologické funkce, a z modelové situace u lůžka pacientů.
Všichni účastníci tam přijeli pořádně „nabušení“ a všechny prezentace byly moc pěkné. I přes takto vysoko nasazenou laťku Kačka zabojovala a po sečtení bodů se umístila na krásném 4. místě. Děkuji všem, kteří pomáhali s přípravou a drželi palečky.
Budu asi mluvit za všechny, když řeknu, že soutěž mi dala hodně, poznala jsem plno skvělých lidí, vyzkoušela si něco nového, a tak trochu natrénovala na praktickou maturitu :-)
Zajímavostí bylo i to, že soutěži přihlížely i paní učitelky ze zdravotních škol na Slovensku, kdy je vize, že by se jejich žáci příští rok mohli též této soutěže zúčastnit, což by byla další výzva pro budoucí soutěžící. Takže držím Vám palce a příští rok do toho!tisk Tisknout   ↑ Nahoru