Adrenalin v žilách: Kurz sebeobrany pro zdravotníky nás dostal do varu!

Dnes jsme se všichni cítili jako hrdinové akčního filmu? S Městskou policií jsme totiž zažili kurz sebeobrany pro zdravotníky! A kdo by si myslel, že tihle andílci z fotek, drobné sestřičky a ošetřovatelky, že nezvládnou neklidného pacienta či nějakého lumpa v parku, tak jsou na omylu.

Jak to probíhalo?

Nejprve musíme říct, že jsme si to fakt užili. Všechno se to odehrálo v naší tělocvičně, kde jsme normálně trávili čas skákáním po matracích. Tentokrát to ale bylo jiné – bylo na čase naučit se něco, co normálně na střední škole neučí Celý kurz byl fakt nabitý. Učili jsme se, jak přistupovat k neklidnému pacientovi, jak zvládnout situaci, když to vypadá, že se svět začíná hroutit. A nejlepší část? Učili jsme se, jak se bránit při napadení!

A kdo byl na palubě?

No, hlavně my – žáci třetích ročníků Praktické sestry a Ošetřovatelství! Ale i naši neohrožení učitelé, kteří se rozhodli, že se taky přidají k téhle výpravě. Bylo to takové spojení týmu Avengers (jasně my) a týmu M*A*S*H (učitelé, přeci jenom už jsou staršího data vydání ), věřte nebo ne! Měli jsme možnost si to všechno vyzkoušet na sobě! To byl fakt adrenalin. Děkujeme.tisk Tisknout   ↑ Nahoru