Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden:  10.2. - 14.2.2020

Pondělí 10.2.

Polévka: zeleninová (6,7,9)
Oběd I:   kuřecí Kung Pao (5,6,8), rýže, zelenina, ovoce
Oběd II:  pečený sumeček v jogurtové marinádě (4,7,9,10), brambor (7), zel.salát, ovoce
Oběd III: dušený špenát (3,7), bramb.knedlík s cibulkou (1a,3), vařené vejce, oplatek 

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý    11.2.

Polévka: gulášová (1a,6)
Oběd I:   sekaný řízek po maďarsku (1a,3,7), brambor (7), zel.salát / kompot
Oběd II:  rizoto s králičím masem a zeleninou (7), zel.salát / kompot
Oběd III: rýžová kaše se skořicí (7), kompot / zel.salát, ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa   12.2.
Polévka: hovězí se strouháním (1a,9)
Oběd I:   svíčková na smetaně (1a,7,9), housk.knedlík (1a,3,7), ovoce
Oběd II:  bramborová mussaka s kuřecím masem a květákem (7,10), zel.salát, ovoce
Oběd III: červená čočka s mrkví, cuketová lodička (3,7), toust.chléb (1a,1b), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek 13.2.
Polévka: hráškový krém (6,7)
Oběd I:   špagety s krůtím masem a sýrem (1a,7), šleh.tvaroh (7)

Oběd II:  smažený špíz(salám, sýr cihla) (1a,3,7), brambor, tat.om. (3,7,10),zel.salát, šleh.tvaroh (7)
Oběd III: pečená plněná paprika s rýží a tofu (6,7), brambor (7), zel.salát, šleh.tvaroh (7)

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek   14.2.

Polévka: lámanková s vejcem (3,9)
Oběd I:   marinovaný vepřový plátek (1a,7), bramb.kaše (7), zel.salát, ovoce
Oběd II:  zapečená rýže s masovo-rybími koulemi a rajčaty (3,4,7), zel.salát, ovoce
Oběd III: špecle se sýrovou omáčkou a smaženou cibulkou (1a,3,7), moučník, ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden:  20.1. - 24.1.2020

Pondělí 20.1.

Polévka: fazolová s párkem (6)
Oběd I:   sekaná pečeně (1a,3,7), šťouchané brambory, okurk.salát s červenou cibulí, oplatek
Oběd II:  čínské nudle s kuřecím masem v sezamu (1a,3,6,11)
Oběd III: rýžový nákyp se švestkami a jablky (3,7), ovoce 

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý   21.1.

Polévka: bamborová (6,9)
Oběd I:   fazole Chilli con carne s hovězím masem (1a,7), rýže, zelenina, ovoce
Oběd II:  pečený rybí karbanátek se zeleninou (1a,3,4,7,9), brambor (7), zel.salát, ovoce
Oběd III: langoš s kečupem, česnekem a sýrem (polot.) (1a,7) , jogurt (7), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa  22.1.
Polévka: česneková krémová (1a,6,7)
Oběd I:   kuřecí řízek plněný šunkou a sýrem (1a,3,7), bramb.kaše (7), zel.salát
Oběd II:  jelení kýta v šípkové omáčce (1a,6,7,12), bramb.knedlík (1a,3)
Oběd III: široké nudle se smetanovým špenátem a parmezánem (1a,7)

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek 23.1. 
Polévka: slepičí s rýžovými nudlemi (6,9)
Oběd I:   vepřová kýta na smetaně (1a,7,9,10), housk.knedlík (1a,3,7), ovoce

Oběd II:  pečený Mahi filet na česneku a slanině (4), bramborový salát (bez majon.) (3),ovoce
Oběd III: zapečený květák s vejci a sýrem (3,7), brambor (7), zel.salát, ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek  24.1.

Polévka: mrkvová s kukuřicí (7)
Oběd I:   zapečený krůtí plátek s rajčaty a mozzarellou (7,10), brambor, zel.salát
Oběd II:  hrachová kaše s cibulkou (7), párek, kys.okurka, chléb (1a,1b), oplatek
Oběd III: sójové maso po čínsku (6), divoká rýže, moučník

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden:  27.1. - 30.1.2020

Pondělí 27.1.

Polévka: uzená s bramborem a celozrnnou rýží (9)
Oběd I:   rajská omáčka s masovými knedlíčky (1a,3,7,9), těstoviny (1a), ovoce
Oběd II:  obalovaná treska s bylinkovou omáčkou (polot.) (1a,4,7,10), brambor (7), zel.salát
Oběd III: zeleninové rizoto se sýrem (7,9), moučník 

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý   28.1.

Polévka: krupicová s vejcem (3,6,9)
Oběd I:   zapečený kuřecí plátek s jablkem a sýrem (1a,7), bramb.kaše (7), zel.salát, ovoce
Oběd II:  hovězí plátek, žampiónová omáčka (smetana) (1a,7), housk.knedlík (1a,3,7), ovoce
Oběd III: hrachový kotlík (6), chléb (1a,1b), jogurt (7)

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa  29.1.
Polévka: ruský boršč (1a,6,7,9)
Oběd I:   krůtí mexická směs (6,9), rýže, ovoce
Oběd II:  pečená jitrnice (1a), kočičí tanec (brambory, kys.zelí), ovoce
Oběd III: bramborové šišky s povidlím sypané mákem (polot.) (1a,3,7), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek  30.1.
Polévka: z červené čočky (7)
Oběd I:   vepřový plátek znojemský (7,10), brambor, oplatek

Oběd II:  pizza se šunkou a sýrem (1a,3,7), oplatek
Oběd III: těstovinový salát se zeleninou a jogurtovou zálivkou, sójový rohlík (1a,3,7,10), oplatek

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek   31.1. - nevaří se

Polévka:
Oběd I:
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden:  3.2. - 7.2.2020

Pondělí  3.2.

Polévka: vločková (6,7,9)
Oběd I:   hovězí guláš (1a,7), housk.knedlík (1a,3,7), ovoce
Oběd II:  pečený losos (4,7,9,10), čočka po indicku (6)
Oběd III: zapečené brambory se sýrem (7), dušená míchaná zelenina (7,9), ovoce 

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý   4.2.

Polévka: kapustová s bramborem
Oběd I:   smažený vepřový řízek (1a,3,7), bramb.kaše (7), kompot / zel.salát
Oběd II:  zapečené špagety s kuřecím masem, rajčaty a sýrem (1a,7), kompot / zel.salát
Oběd III: zeleninové ragú, rýže, moučník

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa  5.2.
Polévka: hovězí s masem a těstovinou (1a,9)
Oběd I:   krůtí plátek v bylinkové omáčce (1a,7,8d,10,11), rýže, zelenina, ovoce
Oběd II:  mozaiková sekaná s tuňákem (1a,3,4,7), šťouchané brambory, zel.salát, ovoce
Oběd III: těstoviny s grilovanou zeleninou a sýrem (1a,7), zelenina, ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek  6.2.
Polévka: hrachová (6)
Oběd I:   vepřový plátek přírodní (1a,7), brambor, fazolové lusky se slaninou, jogurt (7)

Oběd II:  rizoto s kuřecím masem a játry (7), zel.salát, jogurt (7)
Oběd III: listové šátečky s jablky (1a,3,6), kakao (6,7), ovoce, jogurt (7)

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek  7.2.

Polévka: slepičí s kapáním
Oběd I:   vepřové maso s kořenovou zeleninou (7,9,10,11), opék.brambory, zel.salát
Oběd II:  pečené kachní stehno (1a), bramb.knedlík (1a,3), červené zelí
Oběd III: guláš z hlívy ústřičné (1a,6), chléb (1a,1b), moučník

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ