Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden: 21.9. - 25.9.2019

Pondělí 21.9.

Polévka: fazolová s párkem (1a,6,7)
Oběd I:   vepřová pečeně (7), brambor, dušená mrkev, ovoce
Oběd II:  kuskus s kuřecím masem a zeleninou (1a,7), zel.salát, ovoce
Oběd III: dukátové buchtičky s krémem (1a,3,7), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý 22.9.

Polévka: bramborová (6,9)
Oběd I:   krůtí paprikáš (1a,7), těstoviny (1a), ovoce
Oběd II:  smažené rybí filé (1a,3,4,7), bramb.salát (majon.) (3,7,10)
Oběd III: sójové maso Stroganov (žampióny) (6,7,10), opék.bramobory, zelenina, moučník

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa 23.9.
Polévka: žampiónovo-bramborová (7)
Oběd I:   pečený kuřecí závitek se šunkou a sýrem (7), rýže, zel.salát, oplatek
Oběd II:  hrachová kaše s cibulkou (7), párek, kys.okurka, chléb (1a,1b), oplatek
Oběd III: zapečené brambory s nivou a vejci (3,7)zel.salát se zálivkou, oplatek
Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek 24.9.
Polévka: slepičí s rýžovými nudlemi (9)
Oběd I:   svíčková na smetaně (1a,7,9), housk.knedlík (1a,3,7)

Oběd II:  podzimní chilli z králíka s dýní (7), ópék.brambory, tat.om.(3,7,10), zel.salát
Oběd III:  zeleninové ragú, rýže, jogurt (7

)
Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek 25.9.

Polévka: z červené čočky (7)
Oběd I:   vepřový plátek na zelených fazolkách (1a,7), brambor, ovoce
Oběd II:  pirohy z listového těsta s tuňákem (1a,3,4,6,7), zel.salát, ovoce
Oběd III: těstovinový salát s brokolicí a rajčaty (1a,3,7,10), rohlík sójový (1a,1b,6,11), oplatek, ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden:  29.9. - 2.10.2020

Pondělí 28.9.

Polévka: 
Oběd I:   
Oběd II:  
Oběd III: 

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý     29.9.

Polévka: hovězí z vaječné jíšky (1a,3,6,9)
Oběd I:   vepřová pečeně (1a,7), bramb.knedlík (1a,3), dušený špenát (3,7), oplatek
Oběd II:  smažené nugetky z lososa (1a,4), jarní bramborový salát (3,7,10), oplatek
Oběd III: dýňové kari s cizrnou (6), rýže, ovoce, oplatek

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa   30.9.
Polévka: hlívová s bramborem (6,9)
Oběd I:   krůtí plátek v hroznové omáčce  (6), bramborová kaše (7), zel.salát
Oběd II:  zapečené těstoviny s uzeninou (1a,3,7), zel.salát
Oběd III: dušená míchaná zelenina (7), bramb.krokety (1a,3,7,12), vařené vejce, moučník

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek  1.10.
Polévka: hrachová(6)
Oběd I:   mexická kuřecí směs (6,9), rýže, zelenina

Oběd II:  pečený filet ze pstruha (1a,4), brambor, česnekový dresink (3,7,10), zelenina
Oběd III: listové šátečky s jablky (1a,3,6), kakao (6,7), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek     2.10.

Polévka: celerová (6,7,9)
Oběd I:   hovězí guláš (1a), housk.knedlíky (1a,3,7), ovoce
Oběd II:  rizoto s kuřecím masem a játry (7), zel.salát, ovoce
Oběd III: těstoviny se zeleninou, sušenými rajčaty a parmezánem (1a,7,9,12), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden: 14.9. - 18.9.2020

Pondělí 14.9.

Polévka: hráškový krém (6,7)
Oběd I:   španělský ptáček (faleš.) (1a,3,7,10), housk.knedlík (1a,3,7)
Oběd II:  těstovinový salát s kuřecím masem a zeleninou (1a,3,7,10)sezamový rohlík (1a,1b,1d,11) 
Oběd III: zapečená brokolice s vejci a sýrem (3,7)brambo(7) ,zel.salát,ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý 15.9.

Polévka: hovězí se strouháním (1a,6,9)
Oběd I:   kuřecí plátek na kari  (6,7), rýže, zel.salát
Oběd II:  pečený vepřový karbanátek se špenátem a žampióny (1a,7), brambor (7), zel.salát
Oběd III: kovbojské fazole, vařené vejce, kys.okurka, chléb (1a,1b), moučník


Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa 16.9.
Polévka: uzená s bramborem a kroupami (1a,9)
Oběd I:   maďarský vepřový perkelt  (1a,7), těstoviny (1a), ovoce
Oběd II:  pečený losos (4,7,9,10), brambor, vař.brokolice, česnekový dresink (3,7,10)
Oběd III: bramborové knedlíky se švestkami sypané mákem (1a,3), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek 17.9.
Polévka: kmínová s vejcem (3,6,9)
Oběd I:   krůtí plátek ve smetanovo-hořčicové omáčce  (1a,7,10,12), opék.brambory, zelenina

Oběd II:  halušky s uzeným masem a zelím (1a,12), ovoce
Oběd III: houbové rizoto s paprikami a sýrem (7), zel.salát, ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek   18.9.

Polévka: čočková (6)
Oběd I:   zapečené brambory s kuřecím masem a sýrem (7), tat.om. (3,7,10),zel.salát
Oběd II:  těstovinové rizoto s tuňákem(1a,4,7), zel.salát
Oběd III: langoš s kečupem, česnekem a sýrem (1a,7), zel.salát, pribiňáček (7)

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden:  5.10. - 9.10.2020

Pondělí  5.10.

Polévka:  slepičí s játrovou rýží a nudlemi (1a,3,9)
Oběd I:    krůtí prsa na rozmarýnu (1a), rýže, zel.salát
Oběd II:   fazolová směs s masovými kuličkami  (1a,3,7), chléb, zel.salát, oplatek
Oběd III:  zapečené brambory se sýrem (7), tat.om. (3,7,10), zel.salát, ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý   6.10.

Polévka:  zeleninová s pepitkami (9)
Oběd I:    pečený karbanátek se sýrem (3,7), bramborová kaše (7), zel.salát, moučník
Oběd II:   těstoviny s tuňákem a uzeným masem (1a,6,10),kys.okurka, moučník
Oběd III:  koprová omáčka (1a,7)housk.knedlík (1a,3,7), vařené vejce, ovoce, moučník

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa   7.10.
Polévka:  fazolová s kapustou a klobásou (6)
Oběd I:    srbské rizoto s vepřovým masem a sýrem (7), zel.salát
Oběd II:   obalovaná treska s bylinkovou omáčkou (polot.) (1a,4,7,10), brambor (7), zel.salát
Oběd III:  rýžovo-jogurtové špalíčky s ovocem a šlehačkou (1a,6,7)

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek 8.10.
Polévka:  krupicová s vejcem (3,6,9)
Oběd I:    kuřecí plátek na paprice (1a,7)těstoviny (1a,7),
ovoce
Oběd II:   pečený králík, šťouchané brambory, okurkový salát s červenou cibulí

Oběd III:  bezmasá čína (rajčata, papriky, žampióny) (6)jasmínová rýže, moučník

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek   9.10.

Polévka:  rajská s rýží (1a)
Oběd I:    hovězí maso v mrkvi, opék.brambory, jogurt (7)
Oběd II:   tarohoňa s vařeným kuřecím masem a hlívou ústřičnou (1a), červená řepa, jogurt (7),
Oběd III:  plněné bramborové knedlíky se sójovým masem (1a,3,6), kys.zelí (12), jogurt (7)

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ