Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden:  18.10. - 22.10.2021

Pondělí 18.10.

Polévka: česneková s bramborem (3,6)
Oběd I:   marinovaný vepřový plátek na medu (6,10,11), bramb.kaše (7), zel.salát
Oběd II:  zapečená treska na těstovinách se zeleninou (1a,3,4,7,9,10), červ.řepa
Oběd III: šopský salát (7), sezamový rohlík (1a,1b,1d,11), moučník 

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý    19.10.

Polévka:  celerová
Oběd I:    hovězí guláš (1a), housk.knedlík (1a,3,7)/ těstoviny (1a), ovoce
Oběd II:   drůbeží hamburger (1a,10), zel.salát, ovoce
Oběd III:  zapečené brambory se sýrem (7) , tat.om. (3,7,10), zel.salát, ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa   20.10.
Polévka:  hovězí s masem a těstovinami (1a,9)
Oběd I:    krůtí plátek v hořčicové omáčce (1a,7,10), hranolky, moučník
Oběd II:   halušky s uzeným masem a zelím (1a,12), moučník
Oběd III:  sójové maso po čínsku (6), rýže, moučník, ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek  21.10.
Polévka:  frankfurtská (1a,6,7)
Oběd I:    vepřová mexická směs (6,9,10), rýže, zelenina

Oběd II:   pečená Tilápie s bylinkovou krustou (1a,3,4,7), brambor (7), zel.salát
Oběd III:  kynuté buchty s tvarohem (1a,3,7), kakao (6,7), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek    22.10.

Polévka:  kapustová
Oběd I:    pečená kuřecí rolka se špenátem (polot.) (1a,3,6,7,10), šťouchané brambory, zelenina
Oběd II:   sekaná svíčková (1a,3,7,9), karlovarský knedlík (1a,3,7), ovoce
Oběd III:  čočka nakyselo, sázené vejce, kys.okurka, chléb (1a,1b), jogurt (7)

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden:  25.10. - 29.10.2021

Pondělí  25.10.

Polévka: čočková (6)
Oběd I:   krůtí plátek po andalusku (1a,10,11), rýže, zel.salát
Oběd II:  nákyp z rybího filé (3,4,7,9,10), šťouchané brambory, kys.okurka, moučník
Oběd III: bavorský knedlík s povidlím sypaný mákem (1a,3,7), pudink (7), ovoce 

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý     26.10.

Polévka:  rajská s rýží (1a)
Oběd I:    smažený vepřový řízek (1a,3,7), brambor (7), zel.salát / kompot
Oběd II:   rýžové nudle s kuřecím masem a zeleninou (6)
Oběd III:  špecle se sýrovou omáčkou a smaženou cibulkou (1a,3,7), oplatek

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa     nevaří se
Polévka:
Oběd I:
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek    nevaří se
Polévka:
Oběd I:

Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek      nevaří se

Polévka:
Oběd I:
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ