Jídelní lístek - školní jídelna Karoliny Světlé

Týden:     19.7. - 23.7.2021

Pondělí         19.7.  výdej obědů  11.30 - 13.00 h
Polévka:          bramborová (1a,6,7,9)
Oběd I:            špagety s vepřovým masem a sýrem (1a,3,7,9,10,11), ovoce
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý             20.7.  výdej obědů  11.30 - 13.00 h
Polévka:            gulášová (1a,6), pečivo (1a,b,3,6,7,8,9,10,11,13)
Oběd I:              kynuté knedlíky s meruňkami sypané tvarohem (1a,3,7,12), ochucené mléko (7)
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Středa            21.7.  výdej obědů  11.30 - 13.00 h
Polévka:             hovězí s drobením (1a,3,7,9,10,11)
Oběd I:               masové kuličky v rajské omáčce (1a,3,5,6,7,8,9,11,13), domácí houskový knedlík (1a,3,7), ovoce
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek             22.7.  výdej obědů  11.30 - 13.00 h
Polévka:              česneková krémová (1a,7,12)
Oběd I:                pečené kuřecí stehno (1a,3,7), rýže, kompot
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek                23.7.  výdej obědů  11.30 - 13.00 h
Polévka:              květáková (1a,6,7,9,10)
Oběd I:                přírodní vepřový plátek (1a,7), bramborová kaše (7), zeleninový salát
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Iveta Formáčková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
Černě-alergeny obsažené v surovinách pokrmů ve stopovém množství uváděné výrobcem suroviny
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Marie Musilová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Karoliny Světlé

Týden:     12.7. - 16.7.2021

Pondělí         12.7.  výdej obědů 11.30 - 13.00 h
Polévka:           hrachová (1a,6)
Oběd I:             srbské rizoto (7), zeleninový salát
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý            13.7.  výdej obědů  11.30 - 13.00 h
Polévka:           koprová (1a,3,6,7)
Oběd I:             zapečené těstoviny s uzeným masem (1a,3,6,7), zeleninový salát
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Středa           14.7.  výdej obědů  11.30 - 13.00 h
Polévka:            uzená s kroupami (1a,6,7,9)
Oběd I:              kuřecí plátek na paprice (1a,7), domácí houskový knedlík (1a,3,7), ovoce
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek           15.7.  výdej obědů  11.30 - 13.00 h
Polévka:              frankfurtská (1a,6,7)         
Oběd I:                švýcarský špíz
(1a,c,3,5,6,7,8,11,13), brambory, tatarská omáčka (3,7,10), moučník (1a,3,7)
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek               16.7.  výdej obědů  11.30 - 13.00 h
Polévka:               slepičí s těstovinou (1a,3,9)
Oběd I:                 vepřové výpečky (1a), zelí kysané (1a,12), bramborový knedlík (1a,3,7,9,13)
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Iveta Formáčková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
Černě-alergeny obsažené v surovinách pokrmů ve stopovém množství uváděné výrobcem suroviny
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Marie Musilová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Karoliny Světlé

Týden:      5.7. - 9.7.2021

Pondělí          5.7.  státní svátek  
Polévka:
Oběd I:               nevaří se
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý              6.7.  státní svátek
Polévka:
Oběd I:                nevaří se
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Středa            7.7.  výdej obědů  11.30 - 13.00 h
Polévka:              zeleninová (1a,6,7,9)
Oběd I:                kuřecí prsa na slanině (1a,3,7), bramborová kaše (7), okurkový salát
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek           8.7.   výdej obědů  11.30 - 13.00 h
Polévka:              hovězí s vaječenou jíškou (1a,3,7,9)
Oběd I:                cikánská hovězí pečeně (1a), rýže 
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek               9.7.   výdej obědů   11.30 - 13.00 h
Polévka:               česneková s bramborem (1a,3,7,9)
Oběd I:                 vepřová kotleta se šunkou a sýrem (1a,3,6,7,9,10), brambory, zeleninový salát míchaný
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Iveta Formáčková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
Černě-alergeny obsažené v surovinách pokrmů ve stopovém množství uváděné výrobcem suroviny
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Marie Musilová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Karoliny Světlé

Týden:      23.8. - 27.8.2021

Pondělí          23.8.  výdej obědů  11.30 - 13.00 h
Polévka:            hráškový krém (1a,6,7,9)
Oběd I:              hukvaldský vepřový závitek (žamp., 1a,3,7,9,10), bramborová kaše (7), zeleninový salát
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý              24.8.  výdej obědů  11.30 - 13.00 h
Polévka:            zelná s klobásou (1a,7,12)
Oběd I:              dukátové buchtičky s vanilkovým krémem (1a,3,7), ovoce
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Středa             25.8.  výdej obědů  11.30 - 13.00 h
Polévka:            slepičí s vaječnou jíškou (1a,3,9)
Oběd I:              vepřová pečeně (1a), dušený špenát (1a,3,7), bramborový knedlík (1a,3,7,9,13)
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek             26.8.  výdej obědů  11.30 - 13.00 h
Polévka:             zeleninová (1a,6,7,9)
Oběd I:               smažený květák (1a,c,3,5,6,7,8,11,13), brambory, tatarská omáčka (3,7,10), zeleninový salát
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek                 27.8.  výdej obědů  11.30 - 13.00 h
Polévka:               hovězí s těstovinou (1a,3,7,9)
Oběd I:                 svíčková na smetaně (1a,7,9), domácí houskový knedlík (1a,3,7)
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Iveta Formáčková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
Černě-alergeny obsažené v surovinách pokrmů ve stopovém množství uváděné výrobcem suroviny
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Marie Musilová
vedoucí ŠJ