Jídelní lístek - školní jídelna Karoliny Světlé

Týden:       25.10. - 29.10.2021

Pondělí           25.10.
Polévka:            čočková (1a,6)
Oběd I:              krůtí plátek po andalusku (1a,3,7), rýže, zeleninový salát
Oběd II:             nákyp z rybího filé (1a,c,3,4,6,7,8,11,13), šťouchané brambory, okurka, ovoce
Oběd III:            bavorský knedlík s povidlím sypaný mákem, vanilkový krém (1a,3,7,12), ovoce, kakao (1a,3,7)

Snídaně:           dle výběru
Večeře I:           špagety s vepřovým masem a sýrem (1a,3,7,9,10,11), ovoce
Večeře II:          ovocný kefír (7), loupáček 2 ks (1a,3,6,7,8,9,10,11,13), ovoce  

Úterý               26.10.
Polévka:            polévka z rybího filé (1a,4,7,9)
Oběd I:              smažený vepřový řízek (1a,c,3,5,6,7,8,11,13), brambory (7), zeleninový salát/kompot
Oběd II:             těstoviny s kuřecím masem a brokolicí (1a,3,6,7,9,13), kečup, ovoce
Oběd III:            špecle se sýrovou omáčkou a smaženou cibulkou (1a,7), ovoce

Snídaně:           dle výběru
Večeře I:
Večeře II:
Středa             27.10.  výdej obědů 11.25 - 13.00 h
Polévka:            uzená s bramborem (1a,6,7,9)
Oběd I:              plněný bramborový knedlík s uzeným masem (1a,3,7,9,13), zelí kysané (1a,12)
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek            28.10.   
Polévka:
Oběd I:               státní svátek
Oběd II: 
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek                29.10.   výdej obědů  11.25 - 13.00 h
Polévka:              bramborová s houbami (1a,6,7,9)
Oběd I:                lovecký závitek (1a,3,7), domácí houskový knedlík
(1a,3,7), moučník (1a,3,7)
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Iveta Formáčková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
Černě-alergeny obsažené v surovinách pokrmů ve stopovém množství uváděné výrobcem suroviny
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Marie Musilová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Karoliny Světlé

Týden:      18.10. - 22.10.2021

Pondělí          18.10.
Polévka:            celerová (1a,6,7,9)
Oběd I:              hovězí guláš (1a), těstoviny (1a), ovoce
Oběd II:             drůbeží hamburger (polot.,1a,10,11), zeleninová obloha, ovoce
Oběd III:            zapečené brambory se sýrem (7), tatarská omáčka (3,7,10), zeleninový salát, ovoce

Snídaně:           dle výběru
Večeře I:           pečený karbanátek s nivou (1a,c,3,5,6,7,8,11,13), bramborová kaše (7), okurka, oplatek  
Večeře II:          tavený sýr veselá kráva (7), máslo (7), rohlíky 2 ks (1a,c,3,5,6,7,8,11,13), zelenina, oplatek

Úterý              19.10.
Polévka:            česneková s bramborem (3,7,9)
Oběd I:              vepřová krkovice na medu (1a,3,6,7,9,10,13), bramborová kaše (7), zeleninový salát
Oběd II:             zapečená treska na těstovinách se zeleninou (1a,3,4,7), červená řepa, ovoce
Oběd III:            šopský salát (7), sezamový rohlík (1a,b,d,11), moučník (1a,3,7), ovoce

Snídaně:           dle výběru
Večeře I:           kuřecí plátek na paprice (1a,7), těstoviny (1a), ovoce
Večeře II:          termix 2 ks, loupáček 2 ks (1a,3,6,7,8,9,10,11,13), ovoce
Středa             20.10.
Polévka:             hovězí s masovou rýží a těstovinou (1a,7,9)
Oběd I:               krůtí plátek v hořčicové omáčce (1a,6,7,10), opečené brambory (7,9,10,11), ovoce
Oběd II:              halušky s uzeným masem a zelím (1a,12), moučník (1a,3,7), ovoce
Oběd III:             sójové maso po čínsku (1a,3,6,7,9,10,13), rýže, ovoce, moučník (1a,3,7)

Snídaně:            dle výběru
Večeře I:            znojemský vepřový plátek (1a), rýže, ovoce
Večeře II:           špičky duo (1a,3,5,6,7,8,11,12,13), granko (1a,3,7), ovoce
Čtvrtek           21.10.

Polévka:             frankfurtská (1a,6,7)

Oběd I:               vepřová mexická směs (1a,3,6,7,9,13), rýže, zelenina

Oběd II:              pečená tilápie s bylinkovou krustou (4,7), brambory, zeleninový salát
Oběd III:             kynuté buchty s tvarohem
(1a,3,7,12), kakao (1a,3,7), ovoce

Snídaně:            dle výběru
Večeře I:            záhorácký závitek se zelím
(1a,3,6,7,9,10,12), brambory, ovoce

Večeře II:           drůbeží šunka, máslo (7), houska velká (1a), ovoce

Pátek               22.10.
Polévka:             kapustová (1a,6,7,9)
Oběd I:               svíčková na smetaně (1a,7,9), domácí houskový knedlík (1a,3,7), ovoce 
Oběd II:              pečený kuřecí závitek se slaninou a špenátem (1a,3,7), šťouchané brambory, zeleninový salát
Oběd III:             čočka nakyselo (1a), sázené vejce (3), okurka, chléb (1a,b,3,6,7,8,9,10,11,13), jogurt (7)

Snídaně:             dle výběru
Večeře I:
Večeře II:
Iveta Formáčková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
Černě-alergeny obsažené v surovinách pokrmů ve stopovém množství uváděné výrobcem suroviny
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Marie Musilová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Karoliny Světlé

Týden:      11.10. - 15.10.2021

Pondělí          11.10.
Polévka:         vločková (1d,3,7,9)
Oběd I:           krůtí plátek v hroznové omáčce (1a,3,6,7,9,12,13), bramborová kaše (7), zeleninový salát
Oběd II:          tarhoňa s vařeným kuřecím masem a hlívou ústřičnou (1a,3,7,9), červená řepa
Oběd III:         těstovinový salát s rajčaty, vejcem a sýrem (1a,3,7), sezamové pečivo (1a,b,d,11), ovoce


Snídaně:        dle výběru
Večeře I:        domažlickévepřové ragú (1a,3,7), těstoviny (1a), ovoce
Večeře II:       paštika májka, rohlík 2 ks (1a,c,3,5,6,7,8,11,13), ovoce

Úterý              12.10.
Polévka:         hovězí s nudlemi a játrovou rýží (1a,c,3,5,6,7,8,9,11,13)
Oběd I:           hovězí Chilli con carne (1a), rýže, zelenina, ovoce
Oběd II:          kuřecí stripsy (1a,3,7), zeleninový salát s dresinkem (7), ovoce
Oběd III:         špenátové řízečky (1a,3,7), bramborový salát jarní (3,7,10), moučník (1a,3,7)

Snídaně:        dle výběru
Večeře I:        smažený karbanátek (1a,c,3,5,6,7,8,11,13), brambory (7), okurka, oplatek
Večeře II:       mléčná rýže, loupáček 2 ks (1a,3,6,7,8,9,10,11,13), kakao (1a,3,7), oplatek
Středa            13.10.
Polévka:        zeleninová s pepitkami (1a,6,7,9)
Oběd I:          segedínský guláš (1a,7,12), domácí houskový knedlík (1a,3,7), moučník (1a,3,7)
Oběd II:         sekaná pečeně z králíka
(králík,vepřové maso, 1a,c,3,5,6,7,8,11,13), brambory (7), zeleninový salát
Oběd III:        dýňové kari s cizrnou
(1a,6,7,9,10), rýže, jogurt (7)

Snídaně:        dle výběru
Večeře I:        kuřcí nudličky na kari (1a,3,6,7,9,10,13),rýže, ovoce
Večeře II:       salám herkules, máslo (7), houska (1a,c), zelenina, ovoce
Čtvrtek           14.10.
Polévka:        fazolová s párkem (1a,6,7,9)
Oběd I:          zapečený kuřecí plátek s hruškou a nivou (1a,3,7),  rýže, zeleninový salát
Oběd II:         
pečený losos na másle (4,7), čočka po indicku (1a,3,6,7,9,10,13)
Oběd III:        kynuté knedlíky s meruňkami sypané tvarohem (1a,3,7,12),kakao (1a,3,7), ovoce

Snídaně:       dle výběru
Večeře I:       uzené kuřecí stehno (1a,3,7), bramborová kaše (7), okurka, ovoce
Večeře II:      koláček s ovocem 3 ks (1a,3,7,12), kakao (1a,3,7), ovoce
Pátek              15.10.
Polévka:        hráškový krém (1,6,7,9)
Oběd I:          pečený vepřový špíz (1a,3,6,7,9,10,13), opečené brambory (7,9,10,11), tatarská omáčka (3,7,10),         zeleninový salát
Oběd II:         bulgur s tuňákem a zeleninou (1a,4,7,9,10,11), ovoce
Oběd III:        špagety po zahradnicku se sýrem (1a,3,6,7,9,10,11,13), ovoce

Snídaně:       dle výběru
Večeře I:
Večeře II:
Iveta Formáčková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
Černě-alergeny obsažené v surovinách pokrmů ve stopovém množství uváděné výrobcem suroviny
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Marie Musilová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Karoliny Světlé

Týden:       1.11. - 5.11.2021

Pondělí            1.11.
Polévka:             krupicová s vejcem (1a,3,7,9)
Oběd I:               vepř. závitek s uzeným masem a vejcem (1a,3,6,7,9,10), bramborová kaše (7), zeleninový salát
Oběd II:              fazolová směs s masovými kuličkami (1a,c,3,5,6,7,8,9,11,13), chléb (1a,b,3,6,7,8,9,10,11,13), moučník (1a,3,7)
Oběd III:             pečená plněná paprika s rýží a uzeným tofu (6,7), brambory (7), zeleninový salát

Snídaně:            dle výběru
Večeře I:            kuřecí plátek se šunkou a sýrem (1a,3,7), rýže, ovoce
Večeře II:           pizza rohlík 3 ks (1a,7), ovoce

Úterý                2.11.
Polévka:             luštěninová (1a,6,7,9)
Oběd I:               zapečené těstoviny s uzeninou (1a,3,6,7), zeleninový salát, ovoce
Oběd II:              smažený filet z kapra (1a,3,4,5,6,7,8,11,13), bramborový salát s majonézou (3,9,10), ovoce    
Oběd III:             špagety se zeleninou a žampiónovou omáčkou (1a,3,7,9,10,11), ovoce  

Snídaně:            dle výběru 
Večeře I:            vepřová pečeně (1a), dušený špenát (1a,3,7), bramborový knedlík (1a,3,7,9,13), ovoce
Večeře II:           koblihy 3 ks (1a,3,5,6,7,8,11,12,13), granko (1a,3,7), ovoce  
Středa               3.11.
Polévka:             zelná s klobásou (1a,7,12)
Oběd I:               krůtí maso s kořenovou zeleninou (1a,3,6,7,9,10), opečené brambory (7,9,10,11), jogurtové mléko (7)
Oběd II:              tuňáková pizza (1a,3,4,7,10,11), jogurtové mléko (7)
Oběd III:             krupičná kaše s čokoládou (1a,7), kompot, bílá káva (1a,7), jogurtové mléko (7)

Snídaně:            dle výběru
Večeře I:            rizoto z vepřového masa se sýrem (7), okurka, ovoce
Večeře II:           čokoládový pudink 2 ks (7), loupáček 2 ks (1a,3,6,7,8,9,10,11,13), ovoce
Čtvrtek             4.11.
Polévka:             česneková krémová (1a,7,12)
Oběd I:               kuřecí plátek na kari (1a,3,6,7,9,10,13), rýže, ovoce
Oběd II:              vepřové výpečky (1a,12), dušená kapusta (1a), brambory, ovoce
Oběd III:             špenátové halušky s parmezánem (1a,7), ovoce

Snídaně:            dle výběru
Večeře I:            maďarský karbanátek (1a,c,3,5,6,7,8,11,13), brambory (7), okurka, oplatek
Večeře II:           sýr lučina (7), sezamové pečivo (1a,b,d,11), oplatek
Pátek                5.11.
Polévka:             slepičí s celestýnský nudlemi (1a,7,9,10,11)
Oběd I:               rajská hovězí pečeně (1a,9), domácí houskový knedlík (1a,3,7)/těstoviny (1a), ovoce
Oběd II:              pečený králík na hořčici a smetaně (1a,7,10), brambory
Oběd III:             zeleninové rizoto s cizrnou a blkánským sýrem (6,7,9),moučník (1a,3,7)

Snídaně:            dle výběru
Večeře I:
Večeře II:
Iveta Formáčková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
Černě-alergeny obsažené v surovinách pokrmů ve stopovém množství uváděné výrobcem suroviny
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Marie Musilová
vedoucí ŠJ