Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden:  12.12. - 16.12.2016

Pondělí  12.12.

Polévka: zeleninová s pohankou (6,9)
Oběd I: vepřová pečeně (1a,3,7), bramb.knedlík (1a,7), dušený špenát (1a,3,7)
Oběd II: hrachová kaše s cibulkou (7), uzené krůtí maso, okurka,chléb (1a,1b)
Oběd III: zapečené brambory s nivou a vejci (3,7), zel.salát, ovoce
Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý   13.12.

Polévka: hovězí z vaječné jíšky (1a,3,9)
Oběd I: kuřecí plátek na kari se smetanou (1a,6,7), těstoviny (1a), zelenina 
Oběd II: obalovaná treska s bylinkovou omáčkou (polot.) (1a,4,7,10), brambor (7), zelný salát 
Oběd III: zapečený šmakoun se sýrem (3,7), brambor, tat.om. (3,7,10), zelenina

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa 14.12. 
Polévka:  čočková (6)
Oběd I: přírodní krůtí plátek (7), opék.brambory, fazolové lusky se žampióny 
Oběd II: pizza se šunkou a sýrem (1a,3,7), ovoce
Oběd III: špagety po zahradnicku se sýrem (1a,6,7,9), moučník (1a,3,7)

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek  15.12.
Polévka: gulášová (1a)
Oběd I: srbské rizoto z vepřového masa se sýrem (3,7), zel.salát, ovoce

Oběd II: pečená vinná klobása (1a,7), bramb.kaše (7), zel.salát, ovocde
Oběd III: kuskusový nákyp s meruňkami (1a,3,7), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek  16.12.

Polévka: slepičí s těstovinou (1a,9)
Oběd I: pečený kuřecí závitek se zeleninovou náplní (1a,3,7,9), brambor, kompot/zel.salát
Oběd II: hovězí pečeně, smetanovo-okurková omáčka (1a,7) , housk.knedlík (1a,3,7), ovoce
Oběd III: žampióny po italsku (6), rýže, zelenina, ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden:  19.12. - 22.12.2016

Pondělí  19.12.

Polévka: hovězí s těstovinami (1a,9)
Oběd I: zapečený kuřecí plátek s hermelínem (1a,6,7,10), hranolky, kečup, zel.salát
Oběd II: zvěřinový guláš s cibulí (1a), chléb (1a,1b)
Oběd III: čočka nakyselo, vařené vejce, okurka,chléb (1a,1b), šleh.tvaroh (7)

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý   20.12.

Polévka: kmínová s vejcem (3,6,9)
Oběd I: vepřové žebírko lašské (1a,3,7), housk.knedlík (1a,3,7)/rýže, ovoce 
Oběd II:  pečená treska na česneku a slanině (4), bramb.salát(bez majon.) (3)
Oběd III: zapečené brambory s kysaným zelím (12), moučník (1a,3,7)

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa   21.12.
Polévka: frankfurtská (1a,6,7)
Oběd I: sekaná pečeně (3,7), bramb.kaše (7), okurka, ovoce 
Oběd II: dušená vepřová játra na cibulce (1a), rýže, ovoce
Oběd III: nudlové taštičky s povidlím sypané mákem (1a,3,7), kompot

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek 22.12. 
Polévka:  cirznová se zeleninou (9)
Oběd I: zapečené těstoviny s krůtím masem a brokolicí (1a,3,7), zel.salát

Oběd II: smažený špíz (salám sýr cihla) (1a,3,7), brambor, tat.om. (3,7,10), zel.salát
Oběd III: houbové rizoto s paprikami a sýrem (7), zel.salát, ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek  nevaří se

Polévka:
Oběd I:

Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden:  28.11. - 2.12.2016

Pondělí  28.11.

Polévka: uzená pórková s vejci (3)
Oběd I: krůtí plátek s játry a zeleninou (1,6), rýže, zelenina
Oběd II: vepřová roláda se špenátem (3,7), brambor, zel.salát
Oběd III: halušky se zelím a smaženou cibulkou (1a,12), ovoce 

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý   29.11.

Polévka: hovězí s masovou rýží a těstovinou (1a,9)
Oběd I: zapečené brambory s kuřecím masem a sýrem (7), tat.om. (3,7,10), zel.salát 
Oběd II: pečený losos (4,7), čočka po indicku (6)
Oběd III: zeleninový salát s kuskusem, cizrnou a balkánským sýrem (1a,7), sójový rohlík (1a,1b,6,11), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa  30.11.
Polévka: hráškový krém (6,7)
Oběd I:  přírodní vepřový závitek (1a,3,7), bramb.kaše (7), zel.salát
Oběd II: tortilla s kuřecím masem (1a,6,7), zel.salát 
Oběd III: sójové maso Stroganov (žampióny) (1a,6,7,10), rýže, zel.salát

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek   1.12.
Polévka: slepičí se strouháním (1a,9)
Oběd I: svíčková hovězí pečeně (1a,7,9), housk.knedlík (1a,3,7), ovoce

Oběd II: špagety s kuřecím masem, žampióny a sýrem (1a,7), ovoce
Oběd III: zeleninové lečo s vejci, brambor (7), oplatek, ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek  2.12.

Polévka:  česneková s bramborem (3,6)
Oběd I: rajská vepřová pečeně (1a,9), těstoviny (1a), ovoce
Oběd II: mozaiková sekaná s tuňákem (1a,3,4,7), šťouchané brambory, okurka, ovoce
Oběd III:  bavorské vdolečky s džemem a tvarohem (1a,3,7), kakao (6,7), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden:   5.12. - 9.12.2016

Pondělí  5.12.

Polévka: hovězí s nudlemi (1a,3,9)
Oběd I: pečená kuřecí rolka(polot.) (1a,3,6,7,10), bramb.kaše (7), zel.salát
Oběd II: vepřová kýta se šípkovou omáčkou (1a,3,6,7,12), karlovarský knedlík (1a,3,7), ovoce
Oběd III: dušená míchaná zelenina (1a,7,9), bramb.krokety (1a,3,7,12), vejce, ovoce 

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý  6.12. 

Polévka: vločková (1d,6,7,9)
Oběd I: pečený krůtí stehenní plátek (1a,7), bramb.knedlík (1a,3), hlávk.zelí 
Oběd II: bramborový guláš se salámem (1a), chléb (1a,1b), ovoce 
Oběd III: čínské nudle se žampióny a brokolicí (1a,3,6), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa  7.12.
Polévka: rajská s těstovinou (1a)
Oběd I: štěpánská hovězí pečeně (1a,3,7), rýže, ovoce
Oběd II: smažený rybí karbanátek se sýrem (1a,3,4,7), brambor (7), zel.salát, ovoce
Oběd III: pečená plněná paprika s cizrnovou náplní (1a,3), brambor (7), zel.salát, ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek 8.12. 
Polévka: hrachová (6)
Oběd I: mexická vepřová směs (6,9,10,11), hranolky/rýže

Oběd II: pirohy z listového těsta s tuňákem (1a,3,4,6,7), zel.salát
Oběd III: těstoviny s jablky a ořechovou posýpkou (1a,7,8), jogurt (7)

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek  9.12.

Polévka: špenátová (3,6,7)
Oběd I: kuřecí plátek na paprice (1a,7), těstoviny/housk.knedlík (1a,3,7), ovoce
Oběd II:  jitrnicový prejt (1a), kočičí tanec (brambory, kys.zelí) (12), ovoce
Oběd III: bulgur po srbsku se sójovým masem (1a,6,7), červená řepa, ovoce


Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ