Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden:  25.11. - 29.11.2019

Pondělí  25.11.

Polévka: hlívová se zeleninou (6,9)
Oběd I:   selská vepřová pečeně (1a,7), bramb.knedlíky (1a,7), kys.zelí (12), ovoce
Oběd II:  španělská paella s krůtím masem a plody moře (12), zel.salát, ovoce
Oběd III: pečené plněné papriky se šmakounem (3,7), brambor (7), zel.salát, ovoce 

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý    26.11.

Polévka:  pórková s vejci (3)
Oběd I:    krůtí prsa v hroznové omáčce (6), bramb.kaše (7), zel.salát, oplatek
Oběd II:   lasagne s vepřovým masem a sýrem (1a,7), oplatek
Oběd III:  karbanátky z červené čočky (3), bramb.salát (3,7,10), ovoce, oplatek

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa   27.11.
Polévka:  hovězí s celestýnskými nudlemi (9)
Oběd I:    svíčková na smetaně (1a,7,9), housk.knedlík (1a,3,7), ovoce
Oběd II:   pečený okoun (4,7,9,10), brambor (7), kukuřičný salát
Oběd III:  těstovinový salát s rajčaty a brokolicí (1a,3,7,10), sezamový rohlík (1a,1b,1d,11), moučník

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek  28.11.
Polévka:  moravská zelňačka (1a,7,12)
Oběd I:    kuřecí plátek Gyros (7), kari rýže s cizrnou, zel.salát, ovoce

Oběd II:   těstoviny na asijský způsob s hovězím masem (1a,6,11), ovoce
Oběd III:  smažené vdolky s džemem a tvarohem (1a,3,7), kakao (6,7), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek   29.11.

Polévka:  čočková (6)
Oběd I:    zbojnické vepřové maso (10), brambor, zel.salát
Oběd II:   pirohy s kuřecím masem a špenátem (1a,3,6,7), zel.salát
Oběd III:  bezmasá čína (rajčata, papriky, žampióny) (6), rýže, pribiňáček (7)

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden:  18.11. - 22.11.2019

Pondělí  18.11.

Polévka:  česneková s bramborem (3,6)
Oběd I:    zapečené těstoviny s uzeninou (1a,3,7), zel.salát, ovoce
Oběd II:   zvěřinové ragú se žampióny (1a,7,12), karlovarský knedlík (1a,3,7)
Oběd III:  smažený hermelín (polot.) (1a,7), brambor, tat.om. (3,7,10), zelenina

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý   19.11. 

Polévka:  brokolicová se sýrem (1a,7)
Oběd I:    vepřový špíz s rajčaty (6,7), opék.brambory, kečup, zel.salát
Oběd II:   těstovinový salát s kuřecím masem a zeleninou (1a,3,7,10), sójový rohlík (1a,1b,6,11), ovoce
Oběd III:  cizrna na paprice s pórkem (7), rýže, moučník

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa  20.11. 
Polévka:  luštěninová se zeleninou (6,9)
Oběd I:    řecký krůtí guláš (1a,10), těstoviny (1a), ovoce
Oběd II:   pečený pstruh (celý) (1a,4,7), brambor (7), zel.salát
Oběd III:  dušená míchaná zelenina (7,9), bramb.krokety (1a,3,7,12), vař.vejce, ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek  22.11.
Polévka:  slepičí s těstovinou (1a,9)
Oběd I:    španělský ptáček (faleš.) (1a,3,7,10), rýže / housk.knedlík (1a,3,7), zel.salát

Oběd II:   podzimní chilli z králíka s dýní (7), zapečené brambory se sýrem (7), zel.salát
Oběd III:  rizoto s chřestem, rajčaty a parmezánem (7), zel.salát, oplatek
Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek  23.11.

Polévka: gulášová (1a,6)
Oběd I:   vepřová pečeně (7), brambor, dušená mrkev, ovoce
Oběd II:  tortilla s tuňákem, vejci a zeleninou (1a,3,4,10), ovoce
Oběd III: nudle s tvarohem (1a,7), kompot, ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ