Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden:  24.6. - 28.6.2019

Pondělí  24.6.  výdej 11,30 - 14,00

Polévka: hovězí s játrovou rýží a těstovinou (1a,3,9)
Oběd I:   pečený kuřecí závitek se sušenými rajčaty (7), rýže, zel.salát
Oběd II:  pečený rybí karbanátek se sýrem (1a,3,4,7), bramborovo-fazolová kaše (7), zel.salát
Oběd III: zeleninové řízečky (1a,3,9), bramborovo-fazolová kaše (7), zel.salát 

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý   25.6.  výdej 11,30 - 14,00

Polévka: žampiónovo-bramborová (7)
Oběd I:   krůtí nudličky v sezamu s pórkem (1a,6,11), těstoviny (1a), ovoce
Oběd II:  obalovaná treska s bylinkovou omáčkou (polot.) (1a,4,7,10), brambor (7), zel.salát
Oběd III: čočka nakyselo, vařené vejce, kys.okurka, chléb (1a,1b), moučník
Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa  26.6.  výdej  11,30 - 14,00
Polévka: zeleninová (6,7,9)
Oběd I:   španělský ptáček (faleš.) (1a,3,7,10), housk.knedlík (1a,3,7)
Oběd II:  zeleninové lečo s klobásou a vejci (3), brambor, moučník
Oběd III: šopský salát (7), sezamový rohlík (1a,1b,1d,11), moučník

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek  27.6.  výdej  11,30 -14,00
Polévka: hrachová (6)
Oběd I:   špagety s vepřovým masem a sýrem (1a,7), ovoce

Oběd II:  pirohy z listového těsta s kuřecím masem a špenátem (1a,3,6,7), zel.salát, ovoce
Oběd III: žemlovka s jablky a tvarohem (1a,3,7), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek  28.6.  výdej  10,30 - 12,30

Polévka: slepičí se strouháním (1a,9)
Oběd I:   maso dvou barev(vepřové+králík) po čínsku (6), rýže, zel.salát
Oběd II:  smažený sýr (1a,3,7), brambor, tat.om. (3,7,10), zel.salát
Oběd III: - - - - -

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden:  10.6. - 14.6.2019

Pondělí  10.6.

Polévka: lámanková s vejcem (3,9)
Oběd I:   hovězí guláš (1a,7), housk.knedlík (1a,3,7), oplatek
Oběd II:  pečený pstruh lososovitý (4,7,9,10), bramb.salát (bez majon.) (3), oplatek
Oběd III: zapečená rajčata s kuskusem a feta sýrem (1a,7), brambor (7), zel.salát, oplatek 

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý    11.6.

Polévka: ruský boršč (1a,6,7,9)
Oběd I:   kuřecí plátek v parmezánové omáčce (1a,7), široké nudle (1a),ovoce
Oběd II:  zapečené brambory s tuňákem (3,4,7,10), zel.salát, ovoce
Oběd III: dukátové buchtičky s krémem (1a,3,7), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa  12.6.
Polévka: hovězí s drožďovou rýží (1a,3,9)
Oběd I:   pečený krůtí závitek se slaninou a cibulí (1a,10), brambor, zel.salát
Oběd II:  hrachová kaše s cibulkou (7), párek, chléb (1a,1b), kys.okurka, moučník
Oběd III: sójové maso Stroganov (žampióny) (6,7,10), pažitková rýže, moučník

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek  13.6.
Polévka: slepičí s rýžovými těstovinami (9)
Oběd I:   vepřová pečeně (1a,7), bramb.knedlík (1a,7), dušený špenát (3,7), jogurt (7)

Oběd II:  kuřecí plátek Gyros (7), mexická rýže, zelenina, jogurt (7)
Oběd III: celerový gratin s bramborami (7,8,9), tat.om. (3,7,10),zelenina, jogurt (7), oplatek

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek  14.6.

Polévka: zeleninová (6,7,9)
Oběd I:   pečený karbanátek s brokolicí (3,7), bramb.kaše (7), zel.salát
Oběd II:  tortilla s kuřecím masem a zeleninou (1a,6,7), ovoce
Oběd III: těstoviny se zeleninou, sušenými rajčaty a parmezánem (1a,7,9,12), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Na Stoupách

Týden:   17.6. - 21.6.2019

Pondělí  17.6.

Polévka: květáková s mrkví a krupkami (1a)
Oběd I:   těstoviny s kuřecím masem a brokolicí (1a,6), kečup, zelenina, ovoce
Oběd II:  vepřové žebírko polomské (žampióny, smetana) (1a,7), brambor, ovoce
Oběd III: kapustový nákyp z tofu (3,6,7), brambor (7), zel.salát 

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý   18.6.

Polévka: kmínová se špaldovým kapáním (1a,1e,3,6,9)
Oběd I:   marinovaný vepřový plátek na medu (6,7,10,11), hranolky, kečup, zel.salát
Oběd II:  španělská paella s krůtím masem a plody moře (4,12), zel.salát, moučník
Oběd III: zeleninové lasagne (1a,7,9), moučník

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Středa  19.6.
Polévka: slepičí s nudlemi (1a,3,9)
Oběd I:   svíčková na smetaně (1a,7,9), housk.knedlík (1a,3,7), oplatek
Oběd II:  pečená treska s rajčaty a křenem (4,7), opék.brambory, jogurt.dresink s okurkou (7), oplatek
Oběd III: cizrna na paprice s pórkem (7), rýže, oplatek, jogurt (7)

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek  20.6.
Polévka: krupicová s vejcem (3,6,9)
Oběd I:   smažený kuřecí řízek (1a,3,7), bramb.kaše (7), kompot

Oběd II:  sedlčanský zeleninový salát s hermelínem (1a,3,7,10), sezamový rohlík (1a,1b,1d,11) 
Oběd III: halušky se zelím a smaženou cibulkou (1a,12), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek  21.6.

Polévka: gulášová (1a,6)
Oběd I:   krůtí prsa po andalusku (1a,10,11), rýže, zel.salát
Oběd II:  zapečené brambory s fazolemi, uzeným masem a vejci (3,7), zel.salát
Oběd III: kynuté buchty s tvarohem (1a,3,7), kakao (6,7), ovoce

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Zdenka Nosková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
další informace o alergenech získáte v kanceláři ŠJ
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Ludmila Vomelová
vedoucí ŠJ