Jídelní lístek - školní jídelna Karoliny Světlé

Týden:   21.8. - 25.8.2017 

Pondělí      21.8.  výdej obědů 11.30 - 13.00 h
Polévka:      kmínová s vejci (1a,3,7,9,10,11)
Oběd I:        aljašská treska s bylinkovou omáčkou (polot.,1a,4,7,10), brambory (7), zeleninový salát
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý          22.8.
Polévka:      frankfurtská (1a,6,7)
Oběd I:        kuřecí plátek s broskví a sýrem (1a,3,7), rýže, ovocný jogurt (7)
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Středa         23.8.
Polévka:         hovězí s těstovinou (1a,3,7,9)
Oběd I:           vepřová pečeně (1a), dušený špenát (1a,3,7), bramborový knedlík (1a,3,7,9,13)
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek        24.8.
Polévka:         česneková s bramborem (1a,b,3,6,7,8,9,10,11,13)
Oběd I:           hovězí guláš (1a), těstoviny (1a)/houskový knedlík (1a,3,7), ovoce
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek          25.8.
Polévka:         čočková (1a,3,6,7,9,), pečivo (1a,b,3,6,7,8,9,10,11,13)
Oběd I:           smažený květák (1a,c,3,6,7,8,9,10,11,13), brambory (7), tatarská omáčka (3,7,10), ovoce
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Iveta Formáčková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
Černě-alergeny obsažené v surovinách pokrmů ve stopovém množství uváděné výrobcem suroviny
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Marie Musilová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Karoliny Světlé

Týden:    28.8. - 1.9.2017 

Pondělí       28.8.  výdej obědů  11.30 - 13.00 h
Polévka:       luštěninová (1a,6,7,9)
Oběd I:         pečený karbanátek (1a,c,3,5,6,7,8,11,13), bramborová kaše (7), zeleninový salát
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:

Úterý         29.8.
Polévka:      bramborová sklenná (1a,3,6,7,9)
Oběd I:        pikantní kuřecí směs (1a,7,9,10,11), hrášková rýže, moučník (1a,3,7)
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Středa        30.8.
Polévka:       hovězí s vaječnou jíškou (1a,3,7,9)
Oběd I:         svíčková na smetaně (1a,7,9), domácí houskový knedlík (1a,3,7) 
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Čtvrtek      31.8.
Polévka:      gulášová (1a), pečivo (1a,b,3,6,7,8,9,10,11,13)
Oběd I:        těstovinový salát s kuřecím masem a zeleninou (1a,3,7), sezamové pečivo (1a,b,d,11)
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Pátek         1.9.
Polévka:      slepičí s těstovinou (1a,3,7,9,10,11)
Oběd I:        smažený vepřový řízek (1a,c,3,5,6,7,8,11,13), brambory (7), zeleninový salát
Oběd II:
Oběd III:

Snídaně:
Večeře I:
Večeře II:
Iveta Formáčková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
Černě-alergeny obsažené v surovinách pokrmů ve stopovém množství uváděné výrobcem suroviny
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Marie Musilová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Karoliny Světlé

Týden:   4.9. - 8.9.2017 

Pondělí      4.9.
Polévka:      zeleninová (1a,6,7,9)
Oběd I:        vepřová pečeně (1a), hlávkové zelí (1a), bramborový knedlík (1a,3,7,9,13)
Oběd II:       rizoto s kuřecím masem a tuňákem (4), zeleninový salát
Oběd III:

Snídaně:     dle výběru
Večeře I:     mletý řízek se sýrem (1a,c,3,5,6,7,8,11,13), brambory (7), okurka, ovoce
Večeře II:
   
ovocný jogurt (7), loupáček 2 ks (1a,3,6,7,8,9,10,11,13), ovoce
Úterý         5.9.
Polévka:      bramborová s krupicí a vejcem (1a,3,6,7,9,10,11)
Oběd I:        kuřecí plátek na paprice (1a,7), těstoviny (1a), ovoce
Oběd II:       sekaná pečeně (1a,c,3,5,6,7,8,11,13), brambory (7), zeleninový salát 
Oběd III:      šopský salát (7), sezamový rohlík (1a,b,d,11), ovoce

Snídaně:     dle výběru
Večeře I:     srbské rizoto, sýr (7), okurka, fit tyčinka
Večeře II:    vajíčková pomazánka (3,7,10), pečivo (1a,c,3,5,6,7,8,11), zelenina, tyčinka
Středa       6.9.
Polévka:      hovězí se strouháním (1a,3,7,9)
Oběd I:        čočka nakyselo (1a), párek, chléb (1a,b,3,5,6,7,8,9,10,11,13), okurka, ovocný jogurt (7)
Oběd II:       znojemský vepřový plátek (1a,10), brambory,  ovocný jogurt (7)
Oběd III:      zapečený květák s nivou a vejci (1a,3,7,9), brambory (7), zeleninový salát, ovocný jogurt (7)

Snídaně:     dle výběru
Večeře I:     boloňské špagety se sýrem (1a,3,7), okurka, ovoce
Večeře II:    tvarohový šáteček (1a,3,6,7,8,9,10,11,12,13), kakao (1a,3,7), ovoce
Čtvrtek     7.9.
Polévka:      kapustová (1a,6,7,9)
Oběd I:        štěpánská hovězí pečeně (1a,3,7), rýže, zelenina
Oběd II:       zapečená treska s cuketou a sýrem (4,7,9,10), brambory (7), zeleninový salát
Oběd III:      široké nudle se smetanovým špenátem a parmezánem (1a,3,7)

Snídaně:     dle výběru
Večeře I:     kuřecí plátek s broskví a sýrem (1a,3,7), brambory (7), ovoce
Večeře II:    italský zeleninový salát (1a,3,7), celozrnné pečivo (1a,3,5,7,8,9,10,13), ovoce
Pátek       8.9.
Polévka:     fazolová s párkem (1a,6,7,9), pečivo (1a,b,3,6,7,8,10,11,13)
Oběd I:       krůtí prsa po andalusku (1a,3,7,9,10,11), bramborová kaše (7), zeleninový salát
Oběd II:      dušená vepřová játra na cibulce (1a,) , rýže, ovoce
Oběd III:     žemlovka s jablky a tvarohem (1a,3,5,6,7,8,11,13), kakao (1a,3,7), ovoce

Snídaně:    dle výběru
Večeře I:
Večeře II:
Iveta Formáčková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
Černě-alergeny obsažené v surovinách pokrmů ve stopovém množství uváděné výrobcem suroviny
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Marie Musilová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Karoliny Světlé

Týden:   11.9. - 15.9.2017 

Pondělí      11.9.
Polévka:      mrkvová s bramborem
Oběd I:        zapečený vepřový plátek s rajčaty a mozzarellou, brambory, zeleninový salát
Oběd II:       těstovinové rizoto s tuňákem, zeleninový salát
Oběd III:      sójové maso po čínsku, celozrnné špecle, zeleninový salát

Snídaně:     dle výběru
Večeře I:     těstoviny s kuřecím masem a čínskou zeleninou, ovoce
Večeře II:
   
pizza rohlík 3 ks, ovoce
Úterý         12.9.
Polévka:      hrstková
Oběd I:        kuřecí nudličky v sýrové omáčce, těstoviny, ovoce
Oběd II:       bramborová musaka s vepřovým masem a květákem, zelenina, ovoce 
Oběd III:      bramborové knedlíky se švestkami sypané mákem, kakao, ovoce

Snídaně:     dle výběru
Večeře I:     vepřová pečeně, špenát, brambory, perník
Večeře II:    tvarohový dezert, loupáček 2 ks, perník
Středa       13.9.
Polévka:      krupicová s vejcem
Oběd I:        rajská hovězí pečeně, domácí houskový hnedlík, ovoce 
Oběd II:       pečený filet z hejka, brambory, vařená brokolice, česnekový dresink
Oběd III:      italský těstovinový salát, sójový rohlík, ovoce

Snídaně:     dle výběru
Večeře I:     rýžová kaše s kakaem a máslem, kompot, ovoce 
Večeře II:    obložené vejce, pečivo, ovoce
Čtvrtek      14.9.
Polévka:      slepičí s těstovinou
Oběd I:        smažený kuřecí řízek, bramborová kaše, zeleninový salát
Oběd II:       vepřová kýta na žampiónech, rýže, zeleninový salát
Oběd III:      dýňové kari s cizrnou, rýže, zeleninový salát

Snídaně:     dle výběru
Večeře I:     vepřový guláš, těstoviny, ovoce
Večeře II:    sýr Eidam, máslo, pečivo, zelenina, ovoce
Pátek         15.9.
Polévka:      hrachová
Oběd I:        pečené kuře, rýže, zeleninový salát
Oběd II:       halušky s uzeným masem a zelím, ovoce
Oběd III:      zapečené brambory se sýrem, tatarská omáčka, zelenina, ovoce

Snídaně:     dle výběru
Večeře I:
Večeře II:
Iveta Formáčková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
Černě-alergeny obsažené v surovinách pokrmů ve stopovém množství uváděné výrobcem suroviny
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Marie Musilová
vedoucí ŠJ