Jídelní lístek - školní jídelna Karoliny Světlé

Týden:    18.3. - 22.3.2019 

Pondělí       18.3.
Polévka:      vločková (1d,3,6,7,9)
Oběd I:        pečený karbanátek se sýrem (1a,3,5,6,7,8,11,13), brambory (7), zeleninový salát
Oběd II:       vepřové maso v šípkové omáčce (1a,3,7,9,10,11,12,13), bramborový knedlík (1a,3,7,9,13), ovoce
Oběd III:      cizrnová kaše (1a), fazolové ragú, sázené vejce (3), moučník (1a,3,7), ovoce

Snídaně:     dle výběru
Večeře I:     přírodní kuřecí plátek (1a,3,7), rýže, ovoce
Večeře II:
   
laskymáček 2 ks, loupáček 2 ks (1a,3,6,7,8,9,10,11,13), ovoce
Úterý          19.3.

Polévka:      bramborová sklenná (1a,3,6,7,9)
Oběd I:        krůtí prsa po andalusku (1a,3,7), bramborová kaše (7), zeleninový salát
Oběd II:
       kovbojské fazole (1a), párek (1a), okurka, chléb (1a,b,3,6,7,8,9,10,11,13), moučník (1a,3,7)
Oběd III:      široké nudle se sýrovou omáčkou a smaženou cibulkou (1a,3,7), ovoce, moučník (1a,3,7)

Snídaně:     dle výběru
Večeře I:     záhorácký závitek (se zelím, 1a,3,6,7,9,10,12), brambory, ovoce
Večeře II:    sýr cottage (7), celozrnné pečivo (1a,b,d,11)

, ovoce

Středa         20.3.
Polévka:      žampiónovo-bramborová (1a,6,7,9)
Oběd I:        zapečený kuřecí plátek s broskví a sýrem (1a,3,7), rýže, zeleninový salát 
Oběd II:       smažený špíz (salám, sýr cihla, 1a,c,3,5,6,7,8,11,13), brambory, tatarská omáčka (3,7,10), zeleninový salát
Oběd III:      zapečené těstoviny se zeleninou a vejci (1a,3,7), moučník (1a,3,7),  zeleninový salát

Snídaně:     dle výběru
Večeře I:     bramborový guláš (1a), pečivo (1a,b,3,6,7,8,9,10,11,13), ovoce
Večeře II:    čokoládový croasant 2 ks (1a,3,7,8,13), ovoce, kakao (1a,3,7)
Čtvrtek        21.3.
Polévka:       čočková (1a,6)
Oběd I:         vepřový plátek v hořčicové omáčce (1a,6,7,10), opečené brambory (7,9,10,11), zeleninový salát
Oběd II:        zapečené kysané zelí s králíkem a rýží (3,7,12), ovoce
Oběd III:       kynuté knedlíky s povidlím sypané mákem (1a,3,7,12), kakao (1a,3,7), ovoce

Snídaně:      dle výběru
Večeře I:      smažené hermelínové kousky (polot.,1a,7), brambory, tatarská omáčka (3,7,10), fit tyčinka
Večeře II:     lehký salát s překvapením (ananas, celer, kukuřice, šunka, vejce, jogurt, 3,7,9), sezamové pečivo (1a,b,d,11), fit tyčinka
Pátek           22.3.
Polévka:       hovězí s těstovinou (1a,3,7,9)
Oběd I:         rajská hovězí pečeně (1a,9), domácí houskový knedlík (1a,3,7)/ těstoviny (1a)
Oběd II:        chalupářské rybí filé (sýr, brokolice, 1a,3,4,6,7,9,10,13), brambory (7), zeleninový salát
Oběd III:       zapečený šmakoun se sýrem (3,7,9,10,11), brambory, tatarská omáčka (3,7,10), zeleninový salát

Snídaně:      dle výběru
Večeře I:
Večeře II:
Iveta Formáčková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
Černě-alergeny obsažené v surovinách pokrmů ve stopovém množství uváděné výrobcem suroviny
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Marie Musilová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Karoliny Světlé

Týden:      25.3. - 29.3.2019  

Pondělí         25.3.
Polévka:         z červené čočky (1a,6,7,9)
Oběd I:           pečený kuřecí závitek s vejci a křenem (1a,3,7,10), brambory, zeleninový salát
Oběd II:          králičí hřbet na slanině (1a), houbová rýže s paprikami (3,7), zeleninový salát
Oběd III:         zeleninové rizoto se sýrem (7,9), moučník (1a,3,7), zeleninový salát

Snídaně:        dle výběru
Večeře I:        vepřová pečeně (1a), zelí kysané (1a,12), bramborový knedlík (1a,3,7,9,13), ovoce
Večeře II:
       
pizza koláč 2 ks (1a,3,6,7,8,11,13), ovoce
Úterý            26.3.
Polévka:        uzená s bramborem a kroupami (1a,6,7,9)
Oběd I:          vepřové nudličky na paprice (1a), rýže, zelenina, ovoce
Oběd II:         těstovinový salát s tuňákem, zeleninou a vejci (1a,3,4,7), sójový rohlík (1a,b,6,11), ovoce 
Oběd III:        smažené žampióny (1a,c,3,5,6,7,8,11,13), brambory, tatarská omáčka (3,7,10), zelenina, ovoce

Snídaně:       dle výběru
Večeře I:       špagety po boloňsku s mletým masem a sýrem (1a,3,7), oplatek
Večeře II:      pudink čokoládový a vanilkový (7), louáček 2 ks (1a,3,6,7,8,9,10,11,13), oplatek
Středa          27.3.
Polévka:         koprová (1a,3,6,7)
Oběd I:           krůtí sekaná pečeně (1a,c,3,5,6,7,8,10,11,13), bramborovo-fazolová kaše (7), zeleninový salát 
Oběd II:          kuskus s kuřecím masem a zeleninou (1a,3,6,7,9,10,13), červená řepa, ovoce
Oběd III:         listové šátečky s jablky (1a,3,6,8,11), kakao (1a,3,7), ovoce

Snídaně:        dle výběru
Večeře I:        párek (1a), hořčice (10)/kečup, pečivo (1a,b,3,5,6,7,8,9,10,11,13), ovoce
Večeře II:       ovocný salát (12), loupáček 2 ks (1a,3,6,7,8,9,10,11,13), kakao (1a,3,7)
Čtvrtek        28.3.
Polévka:        zeleninová s rýžovými vločkami (1a,6,7,9)
Oběd I:          štěpánská hovězí pečeně (1a,3,7), domácí houskový knedlík (1a,3,7)/rýže, kinder mléčný řez
Oběd II:         rybí filé na česneku a slanině (1a,4), brambory, česnekový dresink (3,7), kinder mléčný řez
Oběd III:        široké nudle se smetanovým špenátem a parmezánem (1a,3,7), kinder mléčný řez

Snídaně:       dle výběru
Večeře I:       smažený kuřecí řízek (1a,c,3,5,6,7,8,11,13), brambory (7), okurka, ovoce
Večeře II:      mřížková buchta s tvarohem 3 ks (1a,3,6,7,8,9,10,11,12,13), kakao (1a,3,7), ovoce
Pátek          29.3.
Polévka:        slepičí s nudlemi (1a,3,9)
Oběd I:          vepřová pečeně (1a), dušená mrkev (1a,7), brambory, jogurt (7)
Oběd II:         tortilla s kuřecím masem a zeleninou (1a,3,6,7,10), jogurt (7)
Oběd III:        čočka nakyselo (1a), vařené vejce (3), okurka, chléb (1a,b,3,6,7,8,9,10,11,13), ovoce, jogurt (7)

Snídaně:       dle výběru
Večeře I:
Večeře II:
Iveta Formáčková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
Černě-alergeny obsažené v surovinách pokrmů ve stopovém množství uváděné výrobcem suroviny
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Marie Musilová
vedoucí ŠJ






Jídelní lístek - školní jídelna Karoliny Světlé

Týden:      1.4. - 5.4.2019 

Pondělí          1.4.
Polévka:        hovězí se strouháním (1a,3,7,9)
Oběd I:          maďarský vepřový perkelt (1a,7), těstoviny (1a), ovoce
Oběd II:         drůbeží hamburger (1a,10,11), zeleninová obloha, ovoce
Oběd III:        zeleninové řízečky (1b,3,5,6,7,8,9,11,13), bramborová kaše (7), zeleninový salát, ovoce

Snídaně:       dle výběru
Večeře I:       kuřecí prsa na slanině (1a,3,7), brambory, fit  tyčinka
Večeře II:
      
ovocný jogurt, loupáček 2 ks (1a,3,6,7,8,9,10,11,13), kakao (1a,3,7), fit tyčinka
Úterý             2.4.
Polévka:       gulášová (1a,6), pečivo (1a,b,3,6,7,8,9,10,11,13)
Oběd I:         pečené kuřecí stehno (1a,3,7), rýže, zeleninový salát/kompot 
Oběd II:        plněný bramborový knedlík s uzeninou (1a,3,7,9,13), zelí kysané (1a,12), ovoce
Oběd III:       krupičná kaše s kakaem (1a,7), ovoce, kompot, kakao (1a,3,7)

Snídaně:      dle výběru
Večeře I:      karbanátek s nivou (1a,c,3,5,6,7,8,11,13), bramborová kaše (7), okurka, ovoce
Večeře II:     koblihy 3 ks (1a,3,5,6,7,8,11,12,13), kakao (1a,3,7), ovoce
Středa           3.4.

Polévka:      hrachová (1a,6)
Oběd I:        vepřová krkovice na medu (1a,3,6,7,9,10,13), bramborová kaše (7), zeleninový salát 
Oběd II:       těstovinové rizoto s tuňákem (1a,3,4,7), červená řepa, ovoce
Oběd III:      langoš s kečupem, česnekem a sýrem (1a,7), tvarohový krém (7)


Snídaně:     dle výběru
Večeře I:     maso dvou barev (1a,3,6,7,9,13), rýže, okurka, ovoce
Večeře II:    sýrová pomazánka (7),  sójový rohlík (1a,6), ovoce

Čtvrtek          4.4.
Polévka:       lámanková s vejcem (1a,3,9)
Oběd I:         roštěná na smetaně (1a,7,9,10), domácí houskový knedlík (1a,3,7), ovoce
Oběd II:        zapečený filet z kapra se zeleninou (1,4), brambory (7), česnekový dresink (3,7)
Oběd III:       zapečené brambory se sýrem (7,9,10,11), tatar. omáčka (3,7,10), zelenina, moučník (1,3,7), ovoce

Snídaně:      dle výběru
Večeře I:      nudle s mákem/tvarohem (1a,3,7), kompot, kakao (1a,3,7), ovoce
Večeře II:     chlebíček se šunkou 3 ks (1a,3,6,9,10,12),ovoce
Pátek           5.4.

Polévka:       květáková (1a,6,7,9,10,11)
Oběd I:         pečený krůtí stehenní plátek (1a,3,7), brambory,nádivka (1a,c,3,5,6,7,8,11,13), zeleninový salát
Oběd II:        těstovinový salát s kuřecím masem a zeleninou (1a,3,7), sezamový rohlík (1a,b,d,11), ovoce
Oběd III:       srbské rizoto ze sójového masa (6,7), zeleninový salát, ovoce

Snídaně:      dle výběru
Večeře I:

Večeře II:

Iveta Formáčková
hlavní kuchařka
Zeleně je označen Bio nebo regionální produkt.
Červeně – alergeny obsažené v surovinách pokrmů
Černě-alergeny obsažené v surovinách pokrmů ve stopovém množství uváděné výrobcem suroviny
Změna jídelního lístku vyhrazena.

Marie Musilová
vedoucí ŠJ